Trójmiejskie atrakcje

Elżbieta Chwalibóg sędzia kynologiczny Możliwość komentowania Trójmiejskie atrakcje została wyłączona 160
Trójmiejskie atrakcje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (20)Wszystkim, którzy planują wakacyjne podróże, chciałbym gorąco polecić Trójmiasto. Sam mieszkam w tym miejscu już od wielu lat, miałem więc możliwość naprawdę dobrze je poznać. Turystyka jest dla tego ośrodka niezmiernie ważna właściwie od zawsze, Sopot był ważnym kurortem jeszcze w czasach, gdy wraz z Gdańskiem znajdował się na terenie Niemiec.

Co w pierwszej kolejności poleciłbym przybywającym do Trójmiasta turystom? Przede wszystkim radzę unikanie miejsc oklepanych – sopockie molo czy ulicę Długą w Gdańsku oczywiście warto odwiedzić, ale w mojej skromnej opinii wcale nie stanowią one najbardziej interesujących obiektów aglomeracji. Radzę natomiast sprawdzenie punktów widokowych Trójmiasta – zjedzenie posiłku w restauracji na ostatnim piętrze gdańskiego Zieleniaka, platformę widokową na wzgórzu Pachołek na Oliwie, czy wieżę znajdującą się w lesie na granicy Gdyni i Sopotu. Warto zobaczyć też Kępę Redłowską w Gdyni oraz odwiedzić dzielnicę Babie Doły, gdzie oprócz imponującego klifu są też poniemieckie historyczne budowle.

Author

Related Articles

http://hoscon.pl/ - zkwp częstochowa, związek kynologiczny częstochowa, elżbieta chwalibóg sędzia, elżbieta chwalibóg sędzia kynologiczny, jan gajewski sędzia, wystawa psów częstochowa 2015, zkwp czestochowa, anna rogowska sędzia, piotr król sędzia kynologiczny, wystawa psów konopiska 2015

Search

Back to Top