Skoki tandemowe

Elżbieta Chwalibóg sędzia kynologiczny Możliwość komentowania Skoki tandemowe została wyłączona 115
Skoki tandemowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

skoki-tandemowe-4Skoki tandemowe stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne. A wszystko za sprawą ich dostępności. Wiele jest dzisiaj firm, które zajmują się ich organizacją. Warto więc wiedzieć, na czym dokładnie polegają i jak wyglądają.

Skoki tandemowe, jak sama nazwa wskazuje, są to skoki, które odbywają się w tandemie. Pierwszą osobą jest pilot, a drugą jego pasażer. Ten pierwszy wyposażony jest w specjalny spadochron przystosowany do tego właśnie typu skoków i to on jest odpowiedzialny za wykonanie wszystkich czynności związanych z obsługą spadochronu. Jeśli chodzi o pasażera, też ubiera się w specjalną uprząż, która służy do połączenia go z pilotem.
Jak przygotowujemy się do takiego skoku? Chociaż to pilot wykonuje wszystkie czynności, pasażer musi przejść przed skokiem krótkie szkolenie. Jest ono ważne ze względów zachowania warunków bezpieczeństwa w powietrzu. Poza tym pasażer ćwiczy sytuacje, które w górze go spotkają, dzięki czemu już podczas lotu nie panikuje, bo wie, że wszystko jest tak, jak być powinno.

Inne wpisy tematyczne o turystyce i podróżach online:

Author

Related Articles

http://hoscon.pl/ - zkwp częstochowa, związek kynologiczny częstochowa, elżbieta chwalibóg sędzia, elżbieta chwalibóg sędzia kynologiczny, jan gajewski sędzia, wystawa psów częstochowa 2015, zkwp czestochowa, anna rogowska sędzia, piotr król sędzia kynologiczny, wystawa psów konopiska 2015

Search

Back to Top